11 червня
Оголошено відбіркову комісію Премії PinchukArtCentre для українських художниць та художників
PinchukArtCentre оголосив імена учасниць та учасників відбіркової комісії Премії PinchukArtCentre — першої приватної загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художниць і художників віком до 35 років включно.
PinchukArtCentre оголосив склад міжнародного журі, яке обере та оголосить лауреатів головної та спеціальної премій Премії PinchukArtCentre 2020 – першої в Україні приватної загальнонаціональної премії в сфері сучасного мистецтва, що присуджується молодим українським художникам віком до 35 років.
До складу журі цього року входять:
Переможці Премії будуть оголошені на церемонії нагородження в Києві 5 березня 2020. Володар головної премії отримає 250 000 гривень, два лауреата спеціальної премії - по 60 000 гривень кожен. Володаря призу громадськості в розмірі 25 000 гривень буде визначено голосуванням відвідувачів виставки номінантів Премії.
Переможець Головної Премії буде автоматично включений до шорт-листа Future Generation Art Prize 2021 – міжнародної премії для молодих художників, заснованої Фондом Віктора Пінчука у 2009 році. Також його робота буде представлена в рамках персональної виставки у PinchukArtCentre та «The Future Generation Art Prize @ Venice 2021» на Міжнародній виставці мистецтв la Biennale di Venezia.