11 червня
Оголошено відбіркову комісію Премії PinchukArtCentre для українських художниць та художників
PinchukArtCentre оголосив імена учасниць та учасників відбіркової комісії Премії PinchukArtCentre — першої приватної загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художниць і художників віком до 35 років включно.
Премія PinchukArtCentre – загальнонаціональна премія у сфері сучасного мистецтва, що присуджується що два роки, починаючи з 2009 року, українським художницям та художникам до 35 років включно. Це перша в Україні приватна премія, метою якої є відкриття, підтримка та розвиток нового покоління молодих українських художни_ць.
Завдяки Премії артцентр прагне постійно підвищувати інтерес до сучасного мистецтва в Україні та, надаючи підтримку на створення нових робіт, формувати спільноту молодих художниць та художників, які працюватимуть на національній та міжнародній артсценах. Крім того, Премія має на меті сприяти перетворенню Києва на один із провідних культурних центрів світу.
Двадцять номінанток та номінантів на отримання Премії, яких обирає незалежна Відбіркова комісія, братимуть участь у виставці в PinchukArtCentre. Серед них визначаються володар_ки Головної премії, двох Спеціальних премій та Призу громадськості, які нагороджуються:
Володар_ки Головної та Спеціальних премій визначаються Міжнародним журі. Приз громадськості присуджується за результатами голосування відвідувачок та відвідувачів виставки.